חולמת ליצור פריצת דרך בעסק ולהביא יותר לקוחות?

פריצת דרך לא קורית ביום אחד, פתאום כהפתעה. כדי ליצור פריצת דרך בעסק את רוצה כל הזמן לעשות דברים חדשים ולהרחיב את איזור הנוחות שלך - כל פעם מחדש. עד שיום אחד תסתכלי אחורה ותגידי לעצמך - וואוו, את כל זה עשיתי והגעתי לאן שחלמתי.

כשאנחנו יוצרות פריצות דרך אנחנו מגלות בצד השני את מי שאנחנו באמת, את מי שחלמנו להיות. השינוי מתחיל כשאנחנו בוחרות בעצמנו ובחלום המקצועי שלנו, ומסכימות לחיות במלוא העוצמה שלנו.

את מרגישה שהגיע הזמן שלך לפרוץ דרך בעסק?

הצטרפי אלינו:
"תכנית החממה" - ליווי עסקי ושיווקי ליצירת פריצות דרך בעסק ובחיים

ליווי עסקי ושיווקי ליצירת פריצות דרך בעסק

משתתפות החממה יגידו לך שדווקא עכשיו -
הן מצליחות להביא לקוחות לעסק, יותר מאי פעם

מטרת התכנית

מטרת העל של התכנית היא שהמשתתפות בתכנית יביאו יותר לקוחות לעסק, בפחות מאמץ ובאופן עקבי. במהלכה תלמדי, תתרגלי ותיישמי מגוון שיטות וכלים.

בתכנית תבני את התשתיות של העסק ותתרגלי שיטת עבודה מוכחת לפיתוח העסק. כתוצאה מהליווי בתכנית ולאורך זמן – השיווק יהפוך להיות טבעי ואפקטיבי יותר, שיחות המכירה יהיו זורמות וממירות יותר וההתנהלות בעסק תהפוך להיות מובנית יותר.

את תשמרי על פוקוס, ותהיה לך קרקע פורייה להתנסות ולהרחיב של אזור הנוחות.

למי מיועדת תכנית החממה?

איך שיטת העבודה בתוכנית מביאה 100% מהמשתתפות בה ליצור פריצות דרך בעסק?

בחממה אנחנו קודם כל מסתכלות ביחד על כל העסק שלך מלמעלה וקדימה.
אנחנו עושות מיפוי של מה עובד ומה פחות, ומקבלות החלטות לגבי מה הכי נכון לך ולעסק שלך לקדם כרגע כדי להשיג את המטרות שאת מציבה לעצמך. בשלב השני ניכנס לפרטי הפרטים ונבנה תכנית פעולה הכוללת את בחירת הכלים השיווקיים ואת לוחות הזמנים לביצוע.

במהלך התכנית תעשי מספר מהלכים שיווקיים, שזה אומר פעולות ממוקדות למטרה מוגדרת בפרק זמן מוגדר. לדוגמה, תיצרי מוצר חינמי שיקדם לקוחות לרכישת מוצר חדש/קיים או שתשווקי סדנה / קורס או שתפתחי מוצר חדש שנותן מענה לקהל היעד שלך וכן הלאה. בפועל תפתחי מוצרים חדשים ותשפרי תהליכי שיווק ומכירה קיימים בהתאם לקהל יעד ממוקד.

כדי להוציא לפועל כל מהלך שיווקי תידרשי לקבל מגוון החלטות – קטנות כגדולות. אנחנו נעזור לך לקבל את ההחלטות ונשתף אותך במגוון השיקולים שעומדים מאחורי ההמלצות שלנו. כך, תכירי את חוקי השיווק והמכירות ותוכלי לשכפל את המהלכים בעתיד.

בתכנית תיצקי יסודות יציבים לעסק שישרתו אותך בעסק לשנים קדימה, וכמעט בלי לשים לב את תגלי את החוזקות האמיתיות שבך שיאפשרו לך ליצור פריצות דרך בעסק ובחיים – שוב ושוב ושוב.

מה תלמדי ותתרגלי?

והכל - כדי שתביאי את הלקוחות החדשים שהכי מתאימים לך

את סקרנית להבין יותר לעומק איך זה עובד?
מלאי פרטים ובחרי זמן לשיחה איתנו

חברות בתכנית משתפות

מרכיבי התכנית

2 פגישות אסטרטגיה אישיות

בתחילת הליווי נמפה את הקיים, נבחר את המודל העסקי שהכי יקדם אותך ואת הצעדים בהם תתמקדי בחודשים הקרובים. לאחר 3 חודשים נקיים פגישה לצעדים הבאים

מפגש פרונטלי וקבוצתי חודשי

המפגש כולל הדרכת תוכן עסקי מעשי, סיעור מוחות לכל משתתפת ותכנון החודש הקרוב בעסק בתקופה הזו אנחנו נפגשות לפי ההנחיות, ולכן אם יש סגר: נפגשות בזום, ואם אפשר, נפגשות פרונטלית.

שיחה חודשית אישית

להתייעצות, שיתוף, ניקוי רעשים ודיוק הדרך

"החכמולוגית" - הספרייה הדיגיטלית לעצמאיות

למעלה מ-25 הדרכות דיגיטליות וקורסים מעמיקים בנושאים של שיווק, מכירות והתנהלות העסקית

תקשורת מתמשכת: פייסבוק, ווטסאפ, מיילים

אנחנו זמינות עבורך

הקורס הדיגיטלי המלא: מוצר חינמי שמביא לקוחות

בשווי 1,045 ש"ח

מה ההשקעה שלך בעסק ובעצמך?

6 חודשי ליווי עסקי ושיווקי בהם תוציאי לפועל 2-3 מהלכים שיווקיים ותיצרי פריצות דרך!

12 תשלומים * 600 = 7,200 ש"ח

(בעלות של פלוס מינוס לקוח אחד בחודש!)

רוצה הנחה? בשמחה!

600 ש"ח הנחה למשלמות ב-6 תשלומים:

6 תשלומים * 1100 = 6,600 ש"ח

מתי נפגשות, איפה וכמה נהיה?

אנחנו נפגשות פרונטלית אחת לחודש,

בקבוצה של עד 20 משתתפות!

(אנחנו נפגשות לפי ההנחיות, לכן אם יש סגר, נפגשות בזום, ואם אפשר, נפגשות פרונטלית)

המפגשים מתקיימים באזור השרון בקירבה לתחנת רכבת.

פרטים מלאים יישלחו לאחר ההרשמה.

חנייה בשפע, קרובה וקלה!!

כשאת מתפתחת, העסק שלך מתפתח.
כשהעסק שלך מתפתח, את מתפתחת.

(גליה מאירה)

מלאי פרטים וניצור איתך קשר לגבי התכנית ובואי נתפתח ביחד

אם את אומרת לעצמך...

הפוקוס בתכנית הוא עליך – כל משתתפת מקבלת פרויקט אחר לעבוד עליו כדי לקדם ולהוביל את המטרות העסקיות שלה. את בוחרת עד כמה להיות מעורבת בהתרחשויות של הקבוצה ויכולה גם לבחור שלא להיות מעורבת.

העבודה העיקרית נעשית בין המפגשים בעזרת הליווי השוטף שלנו בפייסבוק, בווטסאפ ובשיחה החודשית.

המפגשים נועדו כדי לוודא שאת כל הזמן על המסלול – שומרת על פוקוס, לא הולכת לאיבוד ונשארת ממוקדת על התכנית שבחרת בה כדי שתגיעי לאן שאת רוצה להגיע.

במפגש תקבלי תשובות לדילמות שמעכבות אותך, תיקחי את זמן המפגש כדי לתכנן את החודש הקרוב (מבלי להישאב רק לשוטף) ותעשי עוד צעד משמעותי לפיתוח העסק.

אנחנו מבינות את הרתיעה מהדיגיטל, אבל הקורונה הוכיחה שלשם העסקים צועדים. אנחנו מזמינות אותך להתגבר על המעצור הזה יחד איתנו. בנוסף, יש מגוון דרכים לתקשר איתנו – במפגש החודשי והשיחות האישיות, בהם תקבלי את הכלים שצריכה כדי שגם אם את מאותגרת טכנולוגית עדיין תוכלי יצור פריצות דרך.

התכנית מתאימה לעצמאיות שרוצות לעבוד על העסק שלהן, ולא רוצות ללמוד עוד ידע תיאורטי. כדי לשפר את אחוזי ההצלחה של המשתתפות ולהניע ליותר פעולה ותוצאות, התכנית משלבת גם פגישה פרונטלית אחת בחודש בנוסף על הליווי השוטף. 

הפגישה עוזרת למשתתפות "להרים את הראש" פעם בחודש, מההתנהלות בעסק לניהול העסק, ולכן הזמן שמוקדש לה יקר מפז.

המפגשים מתקיימים באזור השרון. אם את אומרת לעצמך "זה רחוק", אנחנו מזכירות שאנחנו נפגשות פיזית אחת לחודש. הגיעו ומגיעות אלינו לקוחות גם מירוחם, מצפה רמון, ראש פינה, מודיעין כך שאנחנו יודעות שאם את באמת רוצה לעבור את התהליך הזה, המרחק לא יעצור אותך.

שיווקית עשינו עד היום עשרות פעולות שלא הצליחו ויש כמה שכן הצליחו. מה שבטוח, אנחנו לא מפסיקות לנסות ולשתף הלאה.

הלקוחות שלנו יעידו שהשיטה שלנו עובדת להן. למה? כי אנחנו רואות כל אחת ואחת לעומק, מתייחסות אליה אישית בעצמנו ומכוונות אותה על בסיס הניסיון הרב שצברנו – גם מבחינת הידע העסקי וגם מבחינת התייחסות לרגשות שעולים בדרך.

התשוקה שלנו לעסק ולמה שזה מחולל בחיים של המשתתפות, נותנת לנו המון מוטיבציה לנסות, ללמוד ולהתנסות עוד עד שנצליח. ומה איתך?

נשמח לענות עליהן, מלאי את הפרטים בטופס ונחזור אליך בהקדם.

לחצי על PLAY כדי לשמוע מה למשתתפות יש להגיד על התכנית

רחל פרידמן, אפליקציה למענה מקצועי מיידי למצוקה רגשית

"אני מקימה את הסטארטאפ כמעט לבד. יש לי המון שותפים אבל הכל על הכתפיים שלי, קשה להקים עסק לבד. המפגש של החממה נותן לי המון מוטיבציה, אתן מלוות אותי צעד צעד עד שהוצאתי לאחרונה את המיזם שלי לפועל."

מיכל פרימן, מטפלת NLP למבריאות סרטן

"הבנתי שאף אחד לא יישווק את העסק שלי טוב ממני. קיבלתי מכן ומהקבוצה רוח גבית, וגם כשחשבתי לוותר הייתן שם וזה נתן לי יציבות. כל מפגש, כשהיינו מתכננות את החודש קדימה, בזכות זה ידעתי אח"כ מה לעשות ובסוף התוצאות היו מעל לכל דימיון…"

אביטל פלור, תזונה וכושר לחיים באושר

"שמתן אותי מחוץ לאזור הנוחות שלי, התנסיתי המון – בשיחות מכירה, שיחות משוב, לדבר ולהרגיש את האנשים, למדתי את החוזקות והחולשות שלי. זה מאפשר את ההתנסויות ואתן מייעצות איך כדאי לעשות. יכולתי למצוא את עצמי, את הקול שלי, להשמיע אותו – וזה משמעותי בשבילי."

מיכל פלדמן, מטפלת בטראומה, פוסט טראומה וחרדות

"למרות שאני מטפלת כבר שנים, לא שיווקתי בצורה מסודרת. בתכנית קיבלתי מיקוד, הבנתי מה ואיך אני צריכה לעשות כדי לצאת עם סדנה, בניתי דף נחיתה, ולמדתי את השיווק והמכירה. לימדתן אותי איך עושים את זה נכון."

אורית אליתים, דיאטנית קלינית לאכילה שמחה

"יצאתי לעצמאות אחרי 11 שנים במערכת הבריאות… ורציתי שילוו אותי בדרך כי לא הכרתי כלום. ללא ספק איפה שאני היום זה בזכות החממה."

אנחנו אירה (מימין) וגליה (משמאל).
נעים להכיר 😊

גליה צללה לעצמאות אחרי שחזרה מרילוקשיין עם משפחה ו- 3 בנות והבינה שחשוב לה להיות אמא נוכחת ובמקביל להעביר הלאה את הידע והכלים שצברה כיועצת שיווקית ומאמנת עסקית לנשים כמוה, שרוצות גם להקדיש זמן לבית וגם לפתח ולממש את עצמן.

אירה יצאה לעצמאות אחרי הלידה של הבן הבכור שלה, אחרי ששנים ניהלה פרויקטים של מכירות בנדל"ן וגם כעו"ד, היא החליטה שלא מוותרת על החלום שלה – ללמד וללוות אנשים תוך שילוב בין כלים עסקיים לכלים של התפתחות אישית. היא ארזה את כל האומץ שהיה בה ויצאה לדרך חדשה.

הכרנו בארגון נטוורקינג, התחלנו להעביר תכניות והרצאות משותפות והבנו שזה כנראה "מנט טו בי". הבנו שאנחנו רואות עין בעין ולב בלב את הדרך העסקית ואת הלקוחות שלנו, ומאז 2017 אנחנו "חיים בעוצמה" – ליווי עסקי ושיווקי באנרגיה נשית.

אנחנו מבינות לעומק מה זה אומר לג'נגל בית, משפחה ועסק, וגם זמן לעצמנו, אבל אנחנו לא מוותרות לעשייה העסקית בעזרתה אנחנו גם מביאות את עצמנו לידי ביטוי, מתפרנסות ועוזרות לעצמאיות נוספות לעשות אותו הדבר.

תכנית החממה זו תכנית הדגל שלנו, אותה אנחנו מנחות מתחילת הדרך המשותפת והשתתפו בה עשרות עצמאיות אהובות ומוכשרות שהפכו את העיסוק שלהן לעסק שמייצר להן הכנסות תוך יצירת פריצות דרך, הגשמה והתפתחות אישית. בעזרת התכנית המשתתפות פועלות בבהירות, בונות את היסודות של העסק שלהן ומרחיבות את השימוש בכלים שיווקיים.

שנדבר? מלאי פרטים וניצור איתך קשר לגבי התכנית

רוצה לקבל עדכונים והדרכות שיעזרו לך לעשות את קפיצת הגדילה הבאה בעסק שלך?
הירשמי לרשימת הדיוור שלנו:
צרי איתנו קשר כבר עכשיו:
הצטרפי אלינו:
כל הזכויות שמורות 2020

<< הירשמי להדרכה לצאת לאור בדיגיטל בעזרת מוצר חינמי >>​