סיפורי הצלחה

שירלי פוקס
צלמת בסגנון בקסטייג'
כשהגעתי לאירה וגליה העסק שלי עמד במקום. לא ממש ידעתי איך לשווק אותו, לשווק אותי. האתר שלי עדיין היה בעבודה (שנים), הלוגו עדיין חיכה למעצבת, שיחות מכירה מגומגמות והרבה חוסר הבנה איך עסק צריך להתנהל. מהר מאוד האתר עלה לאוויר, הלוגו עוצב, משימות שנגררו כל כך הרבה זמן קיבלו קצב ובוצעו, שיחות המכירה החלו להסגר וקיבלתי הרבה בטחון מאחורי המוצר שלי. למדתי עוד ערוצי שיווק, חשיבה מחוץ לקופסה, התמיכה היתה סופר מקצועית, רגשית, והידיעה שהן איתי ברקע נתנה את הביטחון לזנק קדימה. קיבלתי כלים להמשיך ולהתקדם מבלי שיחזיקו לי את היד יותר. תודה לכן גליה ואירה אהובות, אתן צוות מנצח💙
מתלבטת איזו מהתוכניות שלנו הכי מתאימה לך?
השאירי פרטים וכשנחזור אליך, נחשוב ביחד מה הכי נכון עבורך, כרגע.

ממליצות נוספות

אני עכשיו במקום שאני מסתכלת קדימה ויודעת בדיוק מה אני משווקת, מתי ואיך. הליווי הצמוד הסתיים, אבל אני ממשיכה איתן בכל מיני דרכים נוספות – לא מוותרת עליהן ;-)
כשהגעתי לאירה וגליה העסק שלי עמד במקום. מהר מאוד האתר עלה לאוויר, הלוגו עוצב, משימות שנגררו הרבה זמן קיבלו קצב ובוצעו, שיחות המכירה החלו להסגר וקיבלתי הרבה בטחון במוצר שלי.
הקליניקה שלי גדלה פי שלוש מאז שאני ב”חממה”. אני מתמודדת עם דברים שפחות עסקתי בהם, לדוגמה, שיווק 😆 פה אני לומדת לעשות את זה בדרך שמתאימה לי ובקצב שנכון לי.
חיים בעוצמה
החממה
המלצה מתי כהן
לקוחות משתפות
המלצה מתי כהן
מתי כהן
אחד הדברים המשמעותיים בעיניי זה ההתייחסות שלכן לפן הרגשי, לחסמים שיש לבעלות עסק ודרכים יצירתיות להתמודד איתם. אתן פשוט אלופות. נקודה.
המלצה בכתב תמר ברניצקי
לקוחות משתפות
המלצה בכתב תמר ברניצקי
תמר ברניצקי
אני יודעת שאני עכשיו הבוס של עצמי בגירסה הכי טובה, ויש לי רוח גבית שמלווה ודוחפת. אני רואה את זה גם בשלוות נפש שחווה וגם במספרים.
המלצה אביטל פלור
לקוחות משתפות
המלצה אביטל פלור
אביטל פלור
שמתן אותי מחוץ לאזור הנוחות שלי - לעשות, לדעת שזה בסדר וללכת על זה. התנסיתי המון - בשיחות מכירה, למדתי את החוזקות והחולשות שלי. עשיתי לייבים וסרטונים. מצאתי את עצמי, את הקול שלי, השמעתי אותו - וזה משמעותי בשבילי.
המלצה רחל פרידמן
לקוחות משתפות
המלצה רחל פרידמן
רחל פרידמן
אני מקימה את הסטארטאפ כמעט לבד. יש לי המון שותפים אבל הכל על הכתפיים שלי וקשה להקים עסק לבד. המפגש של החממה נותן לי המון מוטיבציה, והן מלוות אותי צעד צעד עד שאני מוציאה את המיזם שלי לפועל.
<i class="fab fa-youtube"></i> המלצה אורית אליתים
לקוחות משתפות
<i class="fab fa-youtube"></i> המלצה אורית אליתים
אורית אליתים
לאחרונה אני מקבלת לא מעט שיחות ואני מרגישה שלווה ורגועה בדיבור שלי, איני מתפשרת או נרתעת אם עולה נושא המחיר. השיחות נסגרות לליווי של 6 מפגשים ומתחילים להעביר לי לחשבון אלפי שקלים לפעמים כמה פעמים ביום. ואוווו.
פעילויות קרובות
הדרכה חדשה ללא עלות ב-30.5!
“איך לבנות נכון עסק שמושך לקוחות מדויקים”
פעילויות קרובות
מהיום תמיד תדעי
איך למצוא את הקהל שלך ולשווק בפחות מאמץ!
פעילויות קרובות
את חברה בקהילת
“המועדון – מרחב עבודה לעצמאיות”?
פעילויות קרובות
החכמולוגית – הספרייה הדיגיטלית לעצמאיות עלתה לאוויר!
פעילויות קרובות
המפגש הקרוב של תוכנית הליווי החממה – 6/7.6.21
הבלוג
ותפיסת העולם שלנו
עקבו אחרינו
WhatsApp chat

<< הירשמי להדרכה לצאת לאור בדיגיטל בעזרת מוצר חינמי >>​