נעים מאוד
 להכיר

מי ולמה אנחנו

הדרך שלנו

התחלנו כל אחת מנקודת התחלה שונה ואפילו אחרי שהתחלנו לעבוד יחד לקח לנו קצת זמן להבין עד כמה אנחנו רואות עין בעין ולב אל לב את הדרך העסקית ואת הלקוחות שלנו. בהתחלה בעיקר הופתענו לגלות שאנחנו מדברות וחושבות באותה שפה ואפילו באותו קצב.

יצאנו לדרך עם התכנית “על הבמה”. בסיום המחזור השלישי, פתחנו את תכנית הליווי “החממה”, ורק אחרי שהעברנו יחד הרצאה גדולה, נפל האסימון שזה “מנט טו בי”. צ’יק צ’ק כל אחת ארזה את הנכסים העסקיים שלה כרווקה, ועברנו לבית המשותף של “חיים בעוצמה” – ביה”ס לאומץ ועשייה עסקית.

אנחנו משלבות בייעוץ העסקי גם את הפן הרגשי, הרוחני והאימוני, מתוך הבנה שאם נצעד רק עם הצד הפרקטי, שיודע, שמבין, שעושה – אבל לא תתלווה אליו הנשמה, התשוקות, הקשבה פנימה, אז לעולם לא נגיע למקום אליו אנחנו שואפות להגיע. אותו הדבר רלוונטי גם להפך – רק עבודה פנימית ללא הוצאה לפועל, זה כמו להתפלל לזכות בלוטו בלי לקנות כרטיס…

ככה הכל התחיל, בתכנית “על הבמה” ⇓⇓

אבל, מאיפה כל אחת מאיתנו התחילה? טוב שאת שואלת!

אירה דותן

אני עו”ד בתחום הנדל”ן, בעלת תארים מתקדמים מגוונים (פילוסופיה, מדעי המדינה, קרימינולוגיה ומשפטים). במקביל ללימודי באקדמיה העמקתי בלימוד ותרגול בכל הקשור לתורת הנסתר והרוח. חלמתי לעזור לאנשים ללמוד כיצד להגשים כל חלום שיש להם, אם הם מוכנים לפעול כדי שזה יקרה. צברתי ניסיון רב בניהול פרויקטים מורכבים של מכירות בנדל”ן, ואחרי שבני הבכור נולד, החלטתי שזה הזמן לקחת את החלום שלי צעד אחד קדימה – ולהפוך אותו למציאות. ארזתי את כל האומץ שיש בי ויצאתי לדרך חדשה.

גליה דונת-לויטן

אני מהנדסת תעשייה וניהול בעלת תואר שני בשיווק. עסקתי במשך שנים כיועצת בתחום האסטרטגיה השיווקית ושירות הלקוחות כשכירה, וליוויתי פרויקטים גדולים בתחומי הקמעונאות והמלונאות. אחרי שחזרתי מרילוקשיין של 4.5 שנים עם 3 ילדות קטנות החלטתי “לעשות לביתי”. הבנתי שחשוב לי להיות אמא נוכחת ובמקביל להעביר הלאה את הידע והכלים שצברתי כיועצת שיווקית ומאמנת עסקית, לנשים כמוני, שרוצות גם להקדיש זמן לבית וגם לפתח ולממש את עצמן.

ויחד אנחנו חיות בעוצמה

במודל שלנו אנחנו מביאות את קהל הלקוחות שלנו לקידמת הבמה, מאפשרות להן לבטא את מי שהן, את החלומות והיכולות שלהן, לשפר את מיומנות הביטוי באופן עסקי, להפוך את זה למהלך מנצח, ליצור מנגנוני שיווק ומכירה שעובדים ואז ליצור את הקפיצה הבאה שלהן.

אנחנו מבינות לעומק מה זה אומר לג’נגל בית, משפחה ועסק, וגם זמן לעצמנו, אבל אנחנו לא מוותרות לעשייה העסקית בעזרתה אנחנו מביאות את עצמנו לידי ביטוי, מתפרנסות ועוזרות לעצמאיות נוספות לעשות אותו הדבר.

להיות חלק מהדרך של חיים בעוצמה

התכניות והתכנים שתמצאי פה באתר שלנו, הם תולדה של תקשורת עם הלקוחות שלנו, שבזכות הקשבה לצרכים שהן העלו במהלך הליוויים שלהן, פיתחנו תכניות שיתאימו להן ככפפה ליד. מקוות שתמצאי באתר ובתכנים את מה שאת מחפשת עבורך, עבור העסק שלך ועבור הצעד הבא שלך בחיים.

תכניות הדגל שלנו:

תכנית הליווי החממה – ליווי אישי במסגרת קבוצתית לעצמאיות שמבינות שיחד מגיעים הכי רחוק והכי גבוה.

השולחן העגול – מאסטרמיינד פורץ דרך לעצמאיות – כל דילמה שיש לך בעסק, בואי, נפרק יחד ותנקי את הדרך מאבנים שעוצרות אותך לעשות את הקפיצה הבאה.

המועדון – מרחב עבודה אונליין – המקום לפתוח בו את הבוקר שלך, לתכנן, להתייעץ ולקבל דרייב יומיומי לגבי הפעולות הקטנות שיביאו לך תוצאות גדולות.

ליווי אישי – יד ביד, צעד צעד, לבעלות עסק מתקדמות.

הגיע הזמן לעשות את קפיצת הגדילה הבאה שלך בעסק?

הצטרפי אלינו.

"כשאת מתפתחת, העסק שלך מתפתח. כשהעסק שלך מתפתח - את מתפתחת" (גליה ואירה)

חיים בעוצמה
החממה
המלצה מתי כהן
לקוחות משתפות
המלצה מתי כהן
מתי כהן
אחד הדברים המשמעותיים בעיניי זה ההתייחסות שלכן לפן הרגשי, לחסמים שיש לבעלות עסק ודרכים יצירתיות להתמודד איתם. אתן פשוט אלופות. נקודה.
המלצה בכתב תמר ברניצקי
לקוחות משתפות
המלצה בכתב תמר ברניצקי
תמר ברניצקי
אני יודעת שאני עכשיו הבוס של עצמי בגירסה הכי טובה, ויש לי רוח גבית שמלווה ודוחפת. אני רואה את זה גם בשלוות נפש שחווה וגם במספרים.
המלצה אביטל פלור
לקוחות משתפות
המלצה אביטל פלור
אביטל פלור
שמתן אותי מחוץ לאזור הנוחות שלי - לעשות, לדעת שזה בסדר וללכת על זה. התנסיתי המון - בשיחות מכירה, למדתי את החוזקות והחולשות שלי. עשיתי לייבים וסרטונים. מצאתי את עצמי, את הקול שלי, השמעתי אותו - וזה משמעותי בשבילי.
המלצה רחל פרידמן
לקוחות משתפות
המלצה רחל פרידמן
רחל פרידמן
אני מקימה את הסטארטאפ כמעט לבד. יש לי המון שותפים אבל הכל על הכתפיים שלי וקשה להקים עסק לבד. המפגש של החממה נותן לי המון מוטיבציה, והן מלוות אותי צעד צעד עד שאני מוציאה את המיזם שלי לפועל.
<i class="fab fa-youtube"></i> המלצה אורית אליתים
לקוחות משתפות
<i class="fab fa-youtube"></i> המלצה אורית אליתים
אורית אליתים
לאחרונה אני מקבלת לא מעט שיחות ואני מרגישה שלווה ורגועה בדיבור שלי, איני מתפשרת או נרתעת אם עולה נושא המחיר. השיחות נסגרות לליווי של 6 מפגשים ומתחילים להעביר לי לחשבון אלפי שקלים לפעמים כמה פעמים ביום. ואוווו.
פעילויות קרובות
את חברה בקבוצת
“המועדון – מרחב עבודה אונליין”?
פעילויות קרובות
לצאת לאור בדיגיטל – תוכנית ליווי ליצירת מוצר חינמי – מתחילות ב-26.7!
פעילויות קרובות
החכמולוגית – הספרייה הדיגיטלית לעצמאיות עלתה לאוויר!
פעילויות קרובות
הצ’קליסט שיעזור לך למלא הרצאות וסדנאות
פעילויות קרובות
המפגש הקרוב של תוכנית הליווי החממה – 3.8.20
הבלוג
ותפיסת העולם שלנו
עקבו אחרינו
WhatsApp chat

הירשמי להדרכה לצאת לאור בדיגיטל גם בקיץ >>​

הירשמי למדריך "784 סוגי פוסטים" ומהיום תמיד יהיה לך מה לכתוב!